Vahşi Bir Büyü | Nemesis Kitap

Nemesis Kitap, yazar haklarını ajansımız aracılığıyla sağlayarak Allison Saft’ın “Vahşi Bir Büyü” adlı romanını Nazlıcan Kabataş’ın çevirisiyle yayımladı.

Margaret Welty, yaşayan son efsanevi yaratığı gördüğünde, Yarımay Avı’nın yakında başlayacağını anlar. Bu yaratığı öldürebilen kişi ün ve para kazanacak, kadim bir büyülü sırrın kilidini açacaktır. Margaret kasabadaki en iyi keskin nişancı olsa da bir simyacıya ihtiyacı vardır.

Weston Winters henüz bir simyacı değildir. Girdiği her çıraklıktan kovulmuştur ve son şansı, Usta Welty’nin onu yanına almasına bağlıdır. Wes, Welty Malikânesi’ne vardığında Margaret ile karşılaşır. Margaret istemeyerek de olsa onun kalmasına izin verir ancak bir şartı vardır: Wes onunla beraber ava katılmak zorundadır.

Her ne kadar beklenmedik bir ekip olsalar da çok geçmeden aralarında bir çekim oluşur. Av yaklaştıkça tansiyon yükselir ve Margaret ile Wes avı kazanmanın anahtarı olabilecek kara büyüyü ortaya çıkarır; tabii av boyunca hayatta kalabilirlerse.

Allison Saft, Vahşi Bir Büyü’de, yoğun bir atmosfere sahip fantastik bir dünya kuruyor ve ölümcül bir av karşısında sizi can alıcı bir aşk hikâyesine çekiyor.

08 Kasım 2023