Yoksa Oyuna mı Geldik ?

 

Bir evin içine alınan 20 izleyici başlarına geleceklerden habersiz sadece oyun seyretmek için geldikleri bu mekanda oyunun başlamasını beklemektedirler.

Fakat kendilerini bekleyen sürprizden habersiz rahat koltuklarında oyunun başlamasını bekleyen insanlar az sonra tuhaf bir durumla karşı karşıya geleceklerini hissetmeye başlarlar.

Oyun izlemeye geldikleri bu mekanda oyunun birdenbire kendileri olan seyirciler, oyun bitiminde yoksa oyuna mı geldik sorusu ile baş başa kalacaklar ve interaktif komedinin en doğru adresinde eğlencenin doruğuna vararak odamızdan ayrılacaklardır.

Mutsuz bir evliliğin gözlemcisi yapmak için şahit peşinde koşan kadınımız evini tiyatro salonuna çevirip birde biletix’den satışa açar, hiçbir şeyden haberi olmayan musluk tamircisi kocası eve girdiğinde perde açılır ve oyun başlar. Kimin oyuncu kimin seyirci olduğunun sıklıkla karışacağı bu interaktif oyunda oyun boyunca evin içinde ki karı koca ilişkisine ortak olan izleyiciler finalde kimin haklı olduğunun kararını vereceklerdir …

 

Yazar : Metin Zakoğlu
Tür : İnteraktif Komedi
Bölüm : İki perde
Oyuncu adedi : 1 Erkek – 1 Kadın

Yapıt Hakkında