Mehmet N. Karaca

Yönetim Kurulu Başkanı

1962 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Alman Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Repro Reklam Ajansı ve Nürnberg’de Robert Bosch GmbH’da staj yaptı. 1985 yılında ONK Ajans ve kardeş kuruluşu MAG Media’da çalışmaya başladı. 1993 yılında Yiğit Şardan ve Fatih Aksoy ile birlikte Medyapım’ı kurdu, birçok dizi, TV programı ve sinema filminin yapımcılığını yaptı. 2006 yılında Digiturk için TurkMax adlı televizyon kanalını kurup iki buçuk yıl süreyle yönetti. 2011 yılında Medyapım ortaklığından ayrıldı, yapımcılığı bir süre Bando Yapım’da sürdürdü. Halen ONK Ajans’taki görevi yanında Sony Pictures Television firmasının Türkiye temsilciliğini sürdüren MAG Media’yı yönetmektedir.

 

Meriç Güleç

Genel Yönetmen

1982 yılında İstanbul’da doğdu. 2001 yılında İstanbul Erkek Lisesi’ni, 2005 yılında Koç Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. 2005-2012 yılları arasında, farklı sektörlerdeki firmalarda, Dış İlişkiler Sorumlusu olarak görev yaptı. Temmuz 2012 itibariyle ONK Ajans’ta çalışmaktadır.

meric@onkagency.com

 

Aslıhan Gülay

Tiyatro Hakları Direktörü

İstanbul’da doğdu. İş hayatına 15 Eylül 1995 tarihinde ONK Ajans kadrosuna katılarak başlamıştır. Ajans bünyesinde çeşitli sorumluluklar yüklenmiş olan Aslıhan uzun bir süreden beri ajansın tiyatro hakları sorumluğunu yürütmektedir.

asli@onkagency.com

 

Merve Öz

Türk Yazar Hakları Direktörü

Merve Öztürk, 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünden 2007 yılında mezun oldu. 2004-2006 yıllarında TRT’de çeşitli kültür- sanat programlarında staj yaptı. 2007-2011 yılları arasında çeşitli yapım firmalarının Yabancı Format ve Dış Alımlar biriminde görev aldı. Kısa bir süre foto-muhabirlik yaptı. Ekim 2011’den beri Onk Ajans’ın kardeş firması olan Mag Media’da ve eş zamanlı olarak da Nisan 2014’ten beri Onk Ajans bünyesinde, Türk Yazar Hakları bölümünde çalışmaktadır.

merveozturk@onkagency.com

 

Sevgi Örün

Mali İşler Direktörü

1986 yılında İstanbul’da doğdu. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü, 2012 yılında Karaelmas Üniversitesi Maliye Bölümünü bitirdi. 2008-2011 yıllarında Mobility Channel Yayıncılık ve Reklam Anonim Şirketinde TV Programları Bütçe Hazırlık ve Takip, Cast Koordinasyon, Reklam ve Sponsor Direktörü olarak görev aldı. Sonrasında Telapati Dergisi Haber Sitesi Editörlüğü, CRM Veri Tabanı düzenleme ve genişletme süreç yöneticisi olarak çalıştı.2013 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınavını kazanarak farklı sektörlerdeki firmalarda, Muhasebe Şefi ve Muhasebe Denetçisi olarak görev aldı. Ocak 2017 tarihinde ekibimize katıldı.

sevgi@onkagency.com

 

Alev Gürel

Mali İşler

alev@onkagency.com

 

Nora Zurnacı

Yabancı Kitap Hakları Sorumlusu

norazurnaci@onkagency.com

 

Gizem Öztürk

Tiyatro Hakları Asistanı

11 haziran 1995’te Kars’ta doğdu, 2016 yılında Ordu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünden mezun oldu. Kadıköy Belediyesi-Mali İşler departmanında staj yaptı. Mayıs 2018 itibari ile Onk Ajans’ta iş hayatına başlamıştır.

gizemozturk@onkagency.com

 

Metehan Urcan

Ulaşım ve İdari İşler

metehan@onkajans.com