“Yoldan Çıkan Oyun” Zorlu PSM’de

dervis2

Türkiye hakları ajansımız tarafından temsil edilen Henry Lewis, Jonathan Sayer ve Henry Shields tarafından yazılan, yine ajansımıza bağlı olan Mehmet Ergen tarafından dilimize çevrilen “Yoldan Çıkan Oyun” Nisan 2016’ya kadar her Pazartesi akşamı saat 21:00 Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde.

Bartu Küçükçağlayan, Defne Koldaş, Gökçen Gökçebağ, Güliz Gençoğlu, Kemal Kayaoğlu, Kubilay Çamlıdağ, Öner Erkan ve Sarp Apak’ın rol aldığı oyunu Lerzan Pamir sahneye koydu.

Cornley Polytechnic Drama Society isimli tiyatro grubunun, 1920’lerde yaşanmış bir cinayet hikayesini sahnelemek istemesiyle başlayan olay örgüsü, oyunun karakterlerinin başına zor gelecek sonsuz terslikleri getiriyor. Bu terslikler, oyunun karakterlerini zorluklarla dolu bir serüvene doğru iterken, Yoldan Çıkan Oyun izleyicileri ise bu birbirinden komik tersliklere kahkahayla karşılık vermek durumunda kalıyorlar. Bu yıl Laurunce Olivier Ödülleri’nden En İyi Komedi ödülüyle dönen oyun whatsonstage.com tarafından 2014 yılında En İyi Yeni Komedi seçildi.